Apie mus

KARATE KLUBO TRENIRUOTĖS VYKSTA PAGAL VIENĄ POPULIARIAUSIŲ STILIŲ PASAULYJE "KYOKUSHIN"

Klubas „Tensho” pavadinimas paimtas iš karate kyokushin kata (kata tai kovos su šešėliu forma) tai energetinė kata,kuri sujungia in ir jan, moterišką ir vyrišką pusiausvyrą.
0
įsteigtas
> 1
mūsų jau
> 1
lAIMĖTA APDOVANOJIMŲ

Klubo treniruotės vyksta pagal vieną populiariausių stilių pasaulyje „kyokushin”. Tai gerai sureguliuota sistema palaipsniui augti jaunajai kartai. Kyokushin varžybos suaugusiems vyksta pilnu kontaktu ir nenaudojant jokių apsaugų. Tai reikalauja pastoviai palaikyti gerą fizinę formą, atsisakyti žalingų įpročių (alkoholio ,rūkimo t.t.). O vaikams varžybose dedamos krūtinės ir galvos apsaugos, rankom dėl saugumo nesmūgiuojama į veidą. Po to augant vaikai pereina į jaunučių ir jaunių grupes kur liemenės jau nuimamos. Taip palaipsniui stiprinamas kūnas, dvasia.

Siekiame sudominti jaunimą, kad laisvalaikis būtų aktyvus ir prasmingas, kad sportuodami transformuotu savo energija teigiama linkme, kad augtu sveiki, stiprūs, disciplinuoti, sąžiningi, gerbtu vyresniuosius.

Per sunkias treniruotes tobulinamas kūnas, valia, ištvermė po ilgų metų treniruočių atsiranda vidinė pusiausvyra, pasitikėjimas savimi, užsispyrimas padaryti pradėtus darbus iki galo.

Klubas padeda socialiai remtiniems vaikams.

Taip pat padeda kelti sportinį klubo narių meistriškumą.

Klubo nariai dalyvauja varžybose, stovyklose, parodomosiose programose ir klubo renginiuose.

Treniruotės vyksta Klaipėdoje, Gargžduose, Doviluose, pagal Dariaus Glodenio metodiką, įgyta įvairiuose stovyklose, seminaruose, varžybose.

Treniruotėse lavinamas kūno lankstumas, koordinacija, reakcija, jėga, greitis, kovinė technika ir koviniai įgūdžiai.

Vienas iš svarbiausiu klubo uždavinių tai ne tik varžybų nugalėtojai, bet kad užaugtu Žmonėmis.

IŠBANDYK NEMOKAMAI

Klubas „Tensho” pavadinimas paimtas iš karate kyokushin kata (kata tai kovos su šešėliu forma) tai energetinė kata,kuri sujungia in ir jan, moterišką ir vyrišką pusiausvyrą.

Informacija

Kontaktai

Darius Glodenis
LT837300010000094301
Swedbank AB

Karate klubas TENSHO © 2024 | Internetinių puslapių kūrimas
Add to cart